• Liza

Internetowi podrywacze - poznaj ich wszystkich


Blisko połowa par poznaje się przez internet na różnych platformach randkowych i social media, trudno zatem bronić się rękoma i nogami przed taką formą znajomości... ale warto być wyczuloną na pewne symptomy.


Wytrawny gracz potrafi na raz zwodzić kilka dziewczyn tygodniami, tylko po to by zaprosiły go w końcu na noc do siebie. Naiwnie myślą, że "coś z tego będzie"... gdy dla niego to już jest meta. Czas w dobie internetu nie jest już przeszkodą dla podrywaczy. Gdy Ty myślisz, że ma nadgodziny - on czatuje przez Tinder, WhatsApp i Snap z kilkoma innymi dziewczynami.Bad Boy - foteczki z minami a'la I'm too sexy, wyprężone ciało, a opisu brak? Nie sil się na górnolotne analizy - jemu chodzi wyłącznie o sex. Ten byczek chce sprzedać na profilu jedyne swoje atuty, czyli ciało. O rozmowie zapomnij... nie będzie się wysilać, na Twoje miejsce są już dziesiątki młodych gąsek, które uwierzą we wszystko co powie na randce. Jego cel to dobrze wyglądać i wyglądem zdobywać świat... czyli kobiety, a im więcej tym lepiej. Często na garnuszku rodziców, z wypożyczonym samochodem. Jego świat to iluzja.Tatuś "księżniczki" - szybko zechce abyś przeszła na rozmowy telefoniczne, które zmienią się w sex-telefon, poprosi o gorące zdjęcia i będzie Cie zwodził tygodniami. Przekładanie spotkań z dnia na dzień to jego norma (bo przecież ma dziecko), a jeśli tego nie rozumiesz to jesteś egoistką. I kiedy w końcu stojąc gotowa do wyjścia doprowadzi Cię do szewskiej pasji kolejnym sms-em, że przeprasza, ale musi jechać do swojego aniołka... zdasz sobie sprawę, że tracisz czas, a Twoje krocze stanie się tylko kolejną galerią w jego telefonie.Piotruś Pan - to facet, który wydaje się być strzałem w 10! zaradny, ma pracę, mieszka sam, dobrze wygląda i jest wolny! No istny los na loterii... ale to pozory. On nigdy nie wie czego chce, a dokładnie chce tylko tego co sprawia mu przyjemność w danej chwili - wtedy obieca i gruszki na wierzbie. To nie będą zobowiązania mające jakiekolwiek pokrycie w rzeczywistości - niczym złota rybka zapomni o nich w 5 min. Oczy mu się zaświecą jeśli zaprosisz do łóżka koleżankę, a po fakcie pomyśli, że na dziewczynę to jednak się nie nadajesz. Dla niego jesteś kolejną przygodą w jego Nibylandii.
Klaun - język wywalony do zdjęcia, głupie pozy i przebrania, próżno szukać czegoś dojrzałego. Ten pan epatuje życiem wiecznego śmieszka, wszystko go bawi, lubi sarkazm byle być w centrum uwagi... kosztem Ciebie. Wielkie kompleksy maskuje wieczną kpiną. Będziesz miała dość po 5 min pierwszej randki, ale będzie za późno. Jeśli postanowisz zerwać kontakt Twoje zdjęcie może pojawić się w sieci z "dowcipnym" komentarzem - on nie ma hamulców i nie ma zasad. Ważne jest aby inni śmiali się z jego żartów.
Jaki zatem jest profil godny uwagi? Z pewnością będzie się wyróżniał. Zdjęcia bez głupich min. Postawi na szczery uśmiech. Może być selfie, jakieś zdjęcie z pracy czy podróży. Nie będzie krył czego oczekuje. Nie będzie się chować za "czas pokaże". Otwarcie zadeklaruje chęć randki, lub związku. W opisie przeczytasz czym się interesuje, oraz czego szuka. Ten, o którym marzysz inwestuje w abonament- bo szuka na poważnie, nie czeka co mu los przyniesie- on wie kogo chce znaleźć.#aplikacjerandkowe #tinder #badoo #podrywacze #randki


©2019 by Liza Date & Relation Coach. Proudly created with Wix.com